Autokoberce na mieru

Potreba autokobercov je jasná. Už keď si kúpite automobil, tak má vo svojej výbave autokoberce. Ich funkcia je  udržiavanie čistoty a taktiež tepelná izolácia medzi chodidlami a podlahou auta. Najčastejším materiálom na výrobu autokobercov je ten istý, z ktorého sa vyrábajú klasické kusové koberce, a to je textil. My vám ponúkame kvalitné textilné autokoberce priamo od samotného výrobcu. U nás máte možnosť modifikácie autokoberca na želanie a zaručujeme skvelé ceny. Podľa vyťaženia výrobnej kapacity sme schopní vyrobiť textilné autokoberce za jeden deň!

Rozšíreným materiálom je aj guma. Guma zaručuje ľahké čistenie autokobercov, ktoré jednoducho vyberiete z auta, a ako vonkajšie rohože a rohožky, z nich nečistotu vyklepete. Gumené autokoberce pre najrozšírenejšie typy automobilov máme trvalo na našom sklade a ostatné v rýchlom čase dodáme. Na našej nasledujúcej stránke si vyberiete autokoberce podľa typu a značky vášho auta, či už budete chcieť autokoberce na mieru, univerzálne alebo najlacnejšie.

VOPI s.r.o.

Nádražní 1354, (mapa)

592 31 Nové Město na Moravě,

Česká republika

+420 733 528 899

Sme na sociálnych sieťach

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: