Autopoťahy a poťahy do auta

V kategórii autopoťahy a potahy do auta si bez problémov vyberiete také, ktoré sa budú najlepšie hodiť do interiéru vášho auta. Tak, ako autokoberce, tak aj autopoťahy si u nás môžete vybrať priamo na mieru. K ideálnemu výberu vám pomôže unikátny konfigurátor, podľa ktorého si objednáte presne ušité autopoťahy na mieru pre vaše auto. Okrem na mieru ušitých autopoťahov, dodávame aj univerzálne poťahy do auta, ktoré sa hodia do všetkých typov automobilov.

V našej  ponuke nájdete aj také autopoťahy, ktoré vám spríjemnia dlhé, alebo aj kratšie chvíle za volantom. Máme na mysli hlavne poťahy do auta, ktoré sú vyhrievané a také, čo majú masážnu funkciu. Tieto výrobky sú vhodné tak ako aj pre vodiča, tak aj pre spolujazdcov.

Za pomocou nášho špeciálneho konfigurátoru si vyberiete autopoťahy z 50-tich materiálov a rôznych farebných variant, ktoré budú sedieť na mieru vo vašom automobilu.

Na internete je veľa predajcov týchto výrobkov, ale my vám ponúkame veľký výber a garantujeme vám kvalitu, spoľahlivosť, rýchlosť a informovanosť behom výroby vami objednaných autopoťahov!

 

Navrhnite si autokoberce

Vyberajte z mnohých druhov materiálov a farieb, spôsobov obšitie či potlačí!

Navrhnite si autokoberce

Váš košík

€0,00 0

Predchádzajúca cena je najnižšia cena za posledných 30 dní, za ktorú sa toto tovar predávalo pred jej znížením na súčasnú cenu.

Zavrieť