Kusové koberce klasické

  • Vopi.sk
  • Kusové koberce klasické

Klasické kusové koberce sú veľmi obľúbené svojou všestrannosťou. Výborne sa hodia na doplnenie a oživenie interiéru. Môžu sa inštalovať dokonca aj na steny. Na našich stránkach vám ponúkame klasické kusové koberce, ktoré svojim dizajnom stvárňujú orientálne, ale aj moderné motívy. Novinkou nami ponúkaných kusových kobercov sú koberce Solid New, kde sa kladie dôraz na presnosť vzorov.

Veľmi obľúbenou  modelovou radou sú koberce Teheran, ktoré poskytujú pestrosť a presnosť vzorov, majú dobrú kvalitu a sú za prijateľnú cenu.

Nami ponúkané kusové koberce sa veľmi hodia k starožitnému nábytku a podčiarkujú tak charakter miestnosti. Vlas týchto kobercov je do 10 mm a tak ako aj moderné koberce do bytu, sú aj oni vyrobené z polypropylénu.

V našom obchode dostanete aj kusové koberce v rôznych veľkostiach a hlavne tvarov. Okrem klasického obdĺžnikového tvaru ponúkame aj kruhový alebo oválny.

Produkty

Radiť podľa

Navrhnite si autokoberce

Vyberajte z mnohých druhov materiálov a farieb, spôsobov obšitie či potlačí!

Navrhnite si autokoberce

Váš košík

€0,00 0

Predchádzajúca cena je najnižšia cena za posledných 30 dní, za ktorú sa toto tovar predávalo pred jej znížením na súčasnú cenu.

Zavrieť