Lakťové opierky do auta na mieru

Pri dlhej ceste autom podliehame únave a trpia nielen naše nohy, ale aj naše ruky. My vám ponúkame pohodlné lakťové opierky do auta, ktoré vám zabezpečia pohodlie pre vaše lakte a ponúknu dostatočný priestor pre vaše uvoľnenie. Sú vyrobené z kvalitných materiálov príjemných na dotyk s pokožkou a ich inštalácia je veľmi jednoduchá, ktorú zvládne každý.

Lakťové opierky do auta ponúkajú úložný a odkladací priestor pre mapy, peňaženky, doklady, aleboposkytujú možnosť odložiť si do držiakov na pitie umelohmotné poháre či fľašky.

Nájdete tu originálne lakťové opierky priamo na mieru vášmu autu. Ponúkame však aj univerzálne lakťové opierky, ktoré sú vzhľadom veľmi moderné. Zakúpite si ich za nízku cenu a aj ich inštalácia je veľmi jednoduchá. Vhodne svojím dizajnom dopĺňajú interiér automobilu a ich rôznym farebným prevedením môžete vhodne doplniť tuning auta. V rovnakej farbe si môžete objednať aj autopoťahy.

 

Navrhnite si autokoberce

Vyberajte z mnohých druhov materiálov a farieb, spôsobov obšitie či potlačí!

Navrhnite si autokoberce

Váš košík

€0,00 0

Predchádzajúca cena je najnižšia cena za posledných 30 dní, za ktorú sa toto tovar predávalo pred jej znížením na súčasnú cenu.

Zavrieť