Rohožky EKO

Ochrana našej planéty je v dnešnej dobe a  v našom živote na jednom z prvých miest. Nejedná sa len o akýsi módny výstrelok, alebo trend. Ochrana prírody je naozaj veľmi dôležitá a recyklácia najrôznejších materiálov prispieva práve k ochrane životného prostredia. Vopi s.r.o. vám exkluzívne prináša EKO rohožky, ktoré sú vyrábané práve z takýchto recyklovaných materiálov!

EKO rohožky, tak ako aj klasické rohožky môžeme rozdeliť na rohožky a rohože vonkajšie a rohožky a rohože vnútorné. Práve EKO rohožky vonkajšie, ktoré sú vyrobené z gumeného materiálu, vám ponúkame vo veľmi dizajnovo zaujímavých prevedeniach. Rohožky s takýmto dizajnom budú naozaj ozdobou vašich domov a bytov! V ponuke sú tiež rohožky, ktoré sú vyrobené kombináciou gumy a kokosového materiálu. Opäť vám ponúkame množstvo moderných vzorov.

EKO rohožky vám ponúkame aj zo 100% bavlny a v rôznych farebných odtieňov. Alebo si môžete vybrať z polyamidových rohožiek, ktoré vám ponúkajú rôzne vzory a farebné dizajny.

 

 

Eko rohožky


S rohožkami zakúpenými u nás môžete v pokoji spávať, že neničíte prírodu a našu planétu Zem!

Eko rohožky a rohože vonkajšie 

 

Eko rohožky a rohože vnútorné

VOPI s.r.o.

Nádražní 1354, (mapa)

592 31 Nové Město na Moravě,

Česká republika

+420 733 528 899

Sme na sociálnych sieťach

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: