Rohožky a rohože vonkajšie

Prvé, čo si každá návšteva všimne, sú nepochybne rohožky. Vonkajšie rohožky a rohože predstavujú akúsi vstupnú bránu do našich príbytkov. Nemusí sa hneď jednať o fádny čierny kus gumy. Na našich stránkach vám ponúkame množstvo druhov rohožiek. Ponúkame rohožky z klasického gumeného materiálu, ktoré sú však veľmi zaujímavé svojim tvarom. V dnešnej dobe sú módnou záležitosťou gumené rohožky v kombinácii s kokosovými vláknami. V ponuke sú rohožky vyrobené z materiálov, z akých sa vyrábajú aj detské koberce, alebo koberce behúne, a to napríklad textil, alebo polypropylén.

Vonkajšie rohožky umiestnené pred hlavné vchodové dvere nemajú však iba čistiacu funkciu, ale aj dekoračnú. My vám ponúkame rohožky zaujímavých dizajnov, a rôznych tvarov. V ponuke sú rohožky klasického obdĺžnikového tvaru, alebo také, ktoré majú tvar polkruhu. Môžu obsahovať uvítací nápis, alebo dokonca aj obrázok. Vyberiete si z množstva farebných prevedení.

V tejto kategórii vám ponúkame aj rohože, ktoré sú vyslovene iba na čistenie obuvi a na odkladanie topánok. Ich dizajn je presne vytvarovaný k čo najlepšiemu očisteniu podrážky.

U nás si vyberie naozaj každý a pre milovníkov prírody máme v ponuke dokonca aj EKO rohožky!

VOPI s.r.o.

Nádražní 1354, (mapa)

592 31 Nové Město na Moravě,

Česká republika

+420 733 528 899

Sme na sociálnych sieťach

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: