Rohožky a rohože vnútorné

Rohožky nám neslúžia iba k očisteniu podrážok obuvi od rôznych nečistôt pred našim vchodom do bytu alebo domu, ale majú aj svoj dekoračný charakter. Okrem vonkajších rohožiek vám ponúkame aj rohože a rohožky vnútorné, ktorými môžeme doplniť svoj interiér. V podstate sa jedná o akýsi módny doplnok, ktorým máte možnosť vhodne doplniť svoj nábytok a interiér. Ponúkame vám ich preto v rôznych farebných prevedeniach a tiež s rôznymi motívmi.

Tak ako moderné kusové koberce do bytu, tak aj vnútorné rohožky sú vyrábané z materiálov ako je textil alebo polypropylén. Môžete si aj vybrať polypropylénové rohožky, ktoré majú gumený podklad. V našej ponuke však nájdete aj rohožky zo 100% bavlny, alebo aj z ekologických materiálov. Všetky nami ponúkané rohožky, vyrobené z ekologického materiálu, nájdete v kategórii EKO rohožky.

Vnútorné rohože a rohožky môžete veľmi účelne použiť aj na prekrytie rôznych neodstrániteľných škvŕn na vašej podlahe.Vďaka našej širokej ponuke si vyberiete rohožky, ktoré sa vám budú svojim dizajnom a farbou presne hodiť do vášho interiéru.

VOPI s.r.o.

Nádražní 1354, (mapa)

592 31 Nové Město na Moravě,

Česká republika

+420 733 528 899

Sme na sociálnych sieťach

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: